७ मंसिर २०७७, आईतवार

ताजा खबर

शीर्षक: जति गर्यो उति मजा (विधा: कविता)-सहयोगी मनहरुबाट "स्नेहा आश्रम" लाई आर्थिक सहयोग प्राप्त-चर्चित हाँस्यकलाकार मनोज गजुरेल घर फर्किए-मोडल तथा गीतकार आर बी योङहाङको "चार:आनि पालाम" भाषिक गीत सार्बजनिक-मोडल तथा गीतकार आर बी योङहाङको "चार:आनि पालाम" भाषिक गीत सार्बजनिक-शेर्मा जि को मन छुने गजल-शीर्षक: औसी हाट (विधा: कविता)-"बुद्वशान्ती गाउँपालिकामा नेपाल कै आग्लो साहसिक स्वीङ खेल संचालनमा ल्याउन निर्माण कार्य धमाधम हुदै"-चर्चित हाँस्य कलाकार मनोज गजुरेलको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य बन्दै-विदेशमा हुने स्थानीय युवाहरुको सहयोगमा सहायता कोषको स्थापना गरियो, सबैबाट सहयोग गरिदिनु हुन अध्यक्षको आग्रह

सहयोगी मनहरुबाट “स्नेहा आश्रम” लाई आर्थिक सहयोग प्राप्त

   ३० कार्तिक ०९:३० प्रकाशित

✍️ राजा माबो

काठमाडौ । २०७२ सालको भुकम्प पछि कलाकार सुलेमान संकर “ईकु” को अगुवाईमा स्थापना भएको “स्नेहा आश्रम” लाई सहयोगी हात मनहरुले आर्थिक सहयोग प्रदान गरेका छन् । उक्त आश्रममा २०७२ सालको भुकम्पले आफन्त गुमाएका १४ जना बालबालीकाहरु रहेका छन् ।

बिगत देखि नै समाजसेवामा सकृय रहदै आएका घर उदयपुर भई हाल साउदी प्रवासमा रहेका समाजसेवी सन्देश राई लगायत गायीका “निरु” निर्मला चौहान, मोडल तथा गायीका नुमा राई र ब्यावसायी तथा समाजसेवी बुद्धीराम प्रजापति लगायत मिलेर आश्रमलाई रु ५,४००।- आर्थिक सहयोग प्रदान गर्नु भएको छ ।

सामान्य भेटघाटमा उक्त आर्थिक रकम सो आश्रमको संचालकलाई प्रदान गरिएको थियो । समाजसेवी, सहयोगी हातहरु, मनहरु प्रति आश्रमका संचालक “ईकु” ले सम्पुर्ण सहयोगी हृदयहरुलाई उच्च सम्मान गर्दै धन्यवाद दिनुभयो ।

गायक सन्देश राई