७ मंसिर २०७७, आईतवार

ताजा खबर

शीर्षक: जति गर्यो उति मजा (विधा: कविता)-सहयोगी मनहरुबाट "स्नेहा आश्रम" लाई आर्थिक सहयोग प्राप्त-चर्चित हाँस्यकलाकार मनोज गजुरेल घर फर्किए-मोडल तथा गीतकार आर बी योङहाङको "चार:आनि पालाम" भाषिक गीत सार्बजनिक-मोडल तथा गीतकार आर बी योङहाङको "चार:आनि पालाम" भाषिक गीत सार्बजनिक-शेर्मा जि को मन छुने गजल-शीर्षक: औसी हाट (विधा: कविता)-"बुद्वशान्ती गाउँपालिकामा नेपाल कै आग्लो साहसिक स्वीङ खेल संचालनमा ल्याउन निर्माण कार्य धमाधम हुदै"-चर्चित हाँस्य कलाकार मनोज गजुरेलको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य बन्दै-विदेशमा हुने स्थानीय युवाहरुको सहयोगमा सहायता कोषको स्थापना गरियो, सबैबाट सहयोग गरिदिनु हुन अध्यक्षको आग्रह

शेर्मा जि को मन छुने गजल

   २३ कार्तिक १६:३८ प्रकाशित

गजल

बनी आउँछ्यौ प्रिया मनमा तिमी
बस्या छ्यौ दिल धड्कनमा तिमी

रत भुल्न सकिन मैले आज सम्म
रहेर मनको मित गुञ्जनमा तिमी

उठ्दा बिहानीमा झुल्के घाम संगै
घुमि आउँछ्यौ यी नयनमा तिमी

चन्द्र मुहार रुपमा ज्योती बलेको
देख्छु हिमालझैँ कञ्चनमा तिमी

सार्वजनिक गरौं कि?माया हाम्रो
देखाएर गाउँ घर आंगनमा तिमी

मोहन सेर्मा
माङ्जाबुङ पाँचथर
हाल : मलेशिया ।