२७ कार्तिक २०७७, बिहीबार

ताजा खबर

मोडल तथा गीतकार आर बी योङहाङको "चार:आनि पालाम" भाषिक गीत सार्बजनिक-मोडल तथा गीतकार आर बी योङहाङको "चार:आनि पालाम" भाषिक गीत सार्बजनिक-शेर्मा जि को मन छुने गजल-शीर्षक: औसी हाट (विधा: कविता)-"बुद्वशान्ती गाउँपालिकामा नेपाल कै आग्लो साहसिक स्वीङ खेल संचालनमा ल्याउन निर्माण कार्य धमाधम हुदै"-चर्चित हाँस्य कलाकार मनोज गजुरेलको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य बन्दै-विदेशमा हुने स्थानीय युवाहरुको सहयोगमा सहायता कोषको स्थापना गरियो, सबैबाट सहयोग गरिदिनु हुन अध्यक्षको आग्रह-राजेश पायल राई र अनिता आङ्बुहाङ्ग लिम्बुको आवाजमा रहेको "जुग जाने माया लाउन" बोलको गीत सार्बजनिक-शीर्षक: सहिदलाई एक प्रश्न? (विधा-कविता)-गजल

संसदमा शिवमायाले पेश गरेको ‘अध्यादेश’बारे शीतलनिवास बेखबर

   २७ बैशाख १४:२१ प्रकाशित

२७ वैशाख, काठमाडौं । राष्ट्रपतिले खारेज गरिसकेका दुई विवादास्पद अध्यादेशहरु सरकारले शुक्रबार दुबै सदनमा प्रस्तुत गर्‍यो । अझ एक कदम अगाडि बढेर कानूनमन्त्री डा. शिवमाया तुम्वाहाम्फेले राष्ट्रपतिबाट जारी नै नभएको तेस्रो कथित अध्यादेश पनि संसदमा प्रस्तुत गरिन् ।

कानूनमन्त्री तुम्बाहाङफेले शुक्रबार दुबै संसदमा प्रस्तुत गरेको कथित अध्यादेशको नाम हो- ‘केही अध्यादेश खारेज गरी नेपाल ऐनको साविकको व्यवस्था जगाउने अध्यादेश २०७७ ।’